V TURNIEJ UKS PANCERNI W KUMITE

plakat V Turniej UKS PANCERNI

W dniu 24.02.2024 r. odbędzie się V Turniej UKS PANCERNI w kumite oraz FUNNY SUMO

– Turniej odbędzie się w SP 375 ul. Abrachama 10.
– Turniej adresowany do dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze startami w walkach, oraz dla dzieci, które startowały, ale nie maja osiągnięć, także jest to SUPER SPRAWA NA PRZETARCIE.
– Startują tylko nasze dzieciaki (nie zapraszamy gości), ma być rodzinnie, blisko (turniej w miejscu gdzie działa klub).
– Jest to też przepustka do zawodów międzyklubowych, kto dobrze zawalczy na własnym podwórku może startować w większych imprezach.
– Na zawody międzyklubowe nie będziemy brali dzieci, które nigdy nie startowały, nie chcemy ich zrazić.
Dlatego warto spróbować!!!

Zawody dla roczników:
– FUNNY SUMO 2014-2017
– KUMITE roczniki 2010-2015
Koszt zawodów 50pln.

Szczególowy komunikat
Zgoda rodzica na udział w V TURNIEJU UKS PANCERNI 24.02.2024

Zachęcamy do przeczytania wpisu w aktualnościach o nadchodzących turniejach na Łotwie oraz w Kołobrzegu