Lokalizacje

WARSZAWA PRAGA POŁUDNIE:
0-502-278-254
0-604-219-449
0-888-044-747

SP Nr 60 ul. Zbaraska 3
wtorki, czwartki 15:30-16:30 – grupa początkująca oraz dzieci trenujące 2 rok.

SP Nr 120 ul. Międzyborska 70
wtorki, czwartki 16:00–16:55 – grupa zaawansowana (dzieci trenujące 4-5 lat)
wtorki, czwartki 17:05–18:00 – grupa średnio -zaawansowana (dzieci trenujące 2-3 rok)
środy, piątki 16:30–17:30 – grupa początkująca

SP Nr 163 ul. Osiecka 28/32
poniedziałki, środy 14:00-14:55 – grupa początkująca (dzieci 6-9 lat).
poniedziałki, środy 15:00-16:00 – grupa średnio-zaawansowana (dzieci trenujące 2-3 rok).

SP Nr 246 ul. Białowieska 22
wtorki, czwartki 17:20-18:20 – grupa początkująca
wtorki, czwartki 18:30-19:30 – grupa średnio-zaawansowana (dzieci trenujące 2-3 rok)
wtorki, czwartki 19:35-21:00 – grupa zaawansowana (dzieci trenujące 4-5 lat)
plus dodatkowy trening poniedziałki 20:15-21:15 Sp. 312 ul. Umińskiego 12

SP Nr 279 ul. Cyrklowa 1
poniedziałki, środy 16:45-17:40 – grupa początkująca (dzieci 6-9 lat)
poniedziałki, środy 17:45-18:45 – grupa średnio-zaawansowana (dzieci trenujące 2-3 rok)
poniedziałki 18:45-19:45 – grupa zaawansowana (dzieci trenujące 3-5 rok)

SP Nr 312 ul. Umińskiego 12
wtorki, czwartki 17:00-18:00 – grupa początkująca.

SP Nr 375 ul. Gen. Abrahama 10
wtorki, czwartki 14:00-15:00 – grupa początkująca
wtorki, czwartki 15:15-16:15 – grupa średnio-zaawansowana (dzieci trenujące 2 rok)

SP Nr 397 ul. Afrykańska 11
poniedziałki, środy 15:45-16:40 – grupa początkująca (dzieci 6-9 lat)
poniedziałki, środy 16:45-17:45 – grupa średnio-zaawansowana (dzieci trenujące 2 rok)
– w poniedziałki trenujemy na górnym holu tj. 1 piętro, w środy treningi na sali gimnastycznej.

SP Nr 215 ul. Kwatery Głównej 13
poniedziałki, środy 18:15-19:15 – grupa początkująca (dzieci 6-9 lat)

SP Nr 374 ul. Boremlowska 6/12
środy, piątki 15:00-16:00 – grupa początkująca
Treningi na górnej sali gimnastycznej (sala z lustrami).

WARSZAWA REMBERTÓW:
0-660-435-222

ZS Nr 74 ul. Niepołomnicka 26
poniedziałki, środy 18:15-19:15 – grupa początkująca
wtorki, czwartki 17:40-18:40 – grupa średnio-zaawansowana
wtorki, czwartki 18:40-20:00 – grupa zaawansowana

MIEDZYLESIE-WAWER:
0-660-435-222

SP Nr 138 ul. Pożarskiego 2
wtorki, czwartki 16:15-17:15 – grupa początkująca

Wiązowna:
0-660-435-222

SP z oddziałami integracyjnymi im. Bohaterskich Lotników Polskich ul. Kościelna 20
poniedziałki, środy 15:30-16:30 – grupa początkująca
poniedziałki, środy 16:40-17:40 – grupa średnio-zaawansowana

Wieliszew:
0-514-619-540

SP im. Tadeusza Kościuszki ul. Modlińska 60
poniedziałki, środy 15:00-16:00 – grupa początkująca
poniedziałki, środy 16:15-17:15 – grupa średnio-zaawansowana

Skrzeszew:
0-514-619-540

SP im Kornela Makuszyńskiego ul. Szkolna 10
wtorki 17:30, czwartki 16:00 – grupa początkująca
wtorki 18:45, czwartki 17:15 – grupa średnio -zaawansowana – dzieci trenujące 2rok

Zegrze Północne:
0-514-619-540

SP im. Wojska Polskiego ul. Oficerska 3
wtorki, piątki 16:00-16:55 – grupa początkująca + dzieci 2 roczne

Kąty Węgierskie:
0-514-619-540

środa: Gminny Ośrodek Kultury ul. Kościelna 22 Kąty Węgierskie 18:15-19:15 – początkujący + dzieci trenujące 2 rok.
piątek Gminny Ośrodek Kultury Nieporęt 18:00-19:00 – początkujący + dzieci trenujące 2 rok.