Nadchodzące turnieje // warto przeczytać:

16.03.2024 Puchar Europy na Łotwie
łotwa puchar europy_resize

1st LKKL Karate Skola Full Contact Open
European Cup, Salaspils Łotwa 16.03.2024 r.
Otwarty puchar Europy w karate pełnokontaktowym Łotwa, miejscowosć Salaspilis (okolice Rygi) w terminie 16.03.2024 r.

Do turnieju zostaną dopuszczeni zawodnicy wybrani przez instruktorów!!!
Żeby wystartować w turnieju w Rydze każdy chętny uczestnik musi „zaliczyć” klubowy turniej „przygotowawczy” – jest to warunek startu.

Informacje ogólne:
Puchar europy podzielony jest na zawodników mniej doswiadczonych tzn.
Grupa B, czyli pomarańczowe + niebieskie pasy (niebieskie pasy z mniejszym doświadczeniem turniejowym)
Grupa A zaawansowanych ( od niebieskiego pasa w górę ).

W grupie B ( mniej doświadczeni zawodnicy) przewidziano udział dla dzieci w wieku od 6 do 13 lat z podziałem na chłopców i dziewczynki, podziałem wiekowym co dwa lata czyli:
6-7lat, 8-9lat, 10-11 lat oraz 12-13lat oraz z podziałem na wagę 5-10kg w zaleznosci od wieku.

W grupie A (zaawansowani od niebieskiego pasa w górę) przewidziano udział dla zawodników od 8 do 21 lat z podziałem na chłopców i dziewczynki, podziałem wiekowym co dwa lata, czyli:
8-9 lat, 10-11lat, 12-13 lat, 14-15lat, 16-17lat oraz młodziezowiec 18-21lat, oraz z podziałem na wagę 5-10 kg w zalezności od wieku.
O przydziale do kategori decyduje data urodzenia a nie rocznik

Każdy zawodnik walczy w ochraniaczach goleń- stopa, napięstnikach oraz kasku z kratą. Dodatkowo grupa B niezaleznie od kategorii wiekowej walczy w Hogo (pancerz na brzuch). Grupa A walczy bez Hogo!!

Koszt wpisowego na turniej to kwota 40 Euro, płatne na miejscu podczas weryfikacji.
Niezbedne jest przedstawienie dowodu osobistego lub paszportu stwierdzającego wiek dziecka (Bez dokumentu zawodnik zostanie skreslony z listy startowej).

Koszty które ponosi klub:
– zapewniamy przejazd autokarem
– każdy uczestnik turnieju dostaje komplet dresowy/dresy klubowe.

Koszty które ponoszą dzieci/rodzice:
– wpisowe 40 euro
– nocleg w granicach/ maksymalnie 200pln
– wyżywienie w granicach/maksymalnie 250pln
Czyli całkowity koszt wyjazdu to maksymalnie 600pln (kwota, którą podajemy liczona jest z delikatnym zapasem 50/100pln).

Osoby, które chcą wystartować w turnieju na Łotwie oraz w Kołobrzegu (MISTRZOSTWA POLSKI PZKK) na czas przygotowań obowiązkowo uczęszczają na trzeci dodatkowy trening KUMITE / WALKI.
Jest to warunek uczestnictwa w turnieju!
Czyli przed tymi zawodami trenujemy o jeden trening więcej, po zawodach wracamy do starego planu treningowego (to zaledwie 5-7 treningów więcej, można się przyzwyczaić :-) ).
Dodatkowe treningi rozpoczynamy od 12.02.2024 r.

Każdy trener poinformuje o treningu dodatkowym i np.:

- Grupy trenera Piotra Wysockiego tj.
Łotwa i Kołobrzeg dedykowane są dla 2 grup SP 279 starszaki oraz SP 246 młodzież dorośli (jeśli z innych grup są dzieciaki, które według trenera mogły by jechać na te zawody, będziemy informować)
*Trenujący w SP 279 mają dodatkowe treningi w czwartki w SP 246 ul. Białowieska 22 godzina 19:25 do 20:55
*Trenujący w SP 246 mają dodatkowe treningi w poniedziałki w SP 312 ul. Umińskiego 12 godzina 20:00 do 21:15

- Grupa trenera Mariusza Owczarka tj.
Łotwa i Kołobrzeg dedykowane są dla 1 grupy ZS 74
Trenujący w ZS 74 (jeśli z innych grup są dzieciaki, które według trenera mogły by jechać na te zawody, będziemy informować) mają dodatkowe treningi w poniedziałki w SP 312 ul. Umińskiego 12 godzina 20:00 do 21:15

-trener Patryk Pichor, Paweł Rzeszótko, Mariusz Paryż będą informować swoich uczniów odnośnie organizacji 3-ego dodatkowego treningu walk.

06.04.2024 r. Mistrzostwa Polski Polskiego Związku Karate Kontaktowego – Kołobrzeg

MP PZKK kołobrzeg_resizeMistrzostwa Polski PZKK –
Turniej rozgrywany w Kołobrzegu w dniu 6.04.2024 r. dla roczników 2012 i starsi. Więcej informacji podamy po opublikowaniu oficjalnego komunikatu.