TRENINGI Z KICK-BOXINGU

kb1_resize

Liga-B-Fight-20150919_resize

Z dniem 31.10.2022 na poniedziałkowych treningach w szkole SP 312 będą odbywać się treningi z elementami boksu / KB.

Każdy ćwiczący musi kupić rękawice bokserskie (rozmiar 12 OZ), resztę sprzętu już mamy tj. ochraniacze goleń stopa, krocze, oraz ochraniacz na szczękę.

Oczywiście poniedziałkowy trening jest to trening dodatkowy (nie ma przymusu, wiec, jak ktoś nie chce robić KB nie przychodzi….ale niech żałuje).

Obowiązkowe zajęcia dla tej grupy (tj. junior młodszy, starszy oraz senior) odbywają się we wtorki i w czwartki w SP Nr 246 godzina 19:35 – 21:00.

Czyli mamy w poniedziałki/boks, wtorki i czwartki / karate kyokushin

Osoby, które opuszczają zajęcia wtorek i czwartek NIE MOGĄ TRENOWAĆ W PONIEDZIAŁKI – to jest warunek!!!!.

Czemu na treningach karate wprowadzamy techniki bokserskie???

Boks rozwija techniki ręczne poprawia „myślenie” w walce, oraz dodaje pikanterii.

Poniedziałkowe zajęcia bokserskie będzie prowadzić trener Piotr i Mariusz (pomagać będą trener Paweł Rzeszótko i Patryk Pichor. Paweł i Patryk w obecnej chwili trenują kb i startują w tej formule), trenerzy maja uprawnienia trenerskie w tej formule oraz wiele lat trenowali i startowali w KB.

Nasz klub oprócz karate jest zrzeszony w Polskim Związku Kickboxingu / PZKB i osoby chętne będą mogły startować również w formułach kick-light czy low-kick.

Także proszę „uzbroić się „ w rękawice bokserskie.

Kupujemy je we własnym zakresie, bądź w naszym klubie.

Do zobaczenia na sali treningowej!!!

Cena rękawic w klubie:
* jeśli zamawiamy rękawice w klubie opłacamy je do 24 października