Kokoro Cup, Seminarium

1. KOKORO CUP

W dniu 2 grudnia w Warszawie odbędzie się Międzynarodowy Turniej Karate Shinkyokushin KOKORO CUP X.

Impreza rozpoczyna się o godzinie 17:00
Adres: Warszawa ul. Staffa 3/5 sala Domeyki

Jest to 10 edycja turnieju, za każdym razem w turnieju biorą udział utytułowani zawodnicy z wielu krajów. Turniej rozgrywany bez podziału na kategorie wagowe bez ochraniaczy na zasadach full contact

Koszt biletu: 50zł
Więcej informacji: www.kokorocup.pl

Podczas turnieju odbędzie się pokaz karate z udziałem dzieci trenujących w naszym Brench.
W pokazie mogą wziąć udział wszystkie chętne dzieci z klubów z brench-u. Dzieci  wpisują się na listę u instruktora prowadzącego zajęcia (nie ma limitu wieku oraz stopnia, staż treningu minimum 1 rok).
Każde dziecko biorące udział w pokazie nie płaci za bilet wstępu na turniej, natomiast ich opiekunowie tzn. rodzice płacą 50% ceny biletu.
Spotkanie przygotowujące/próba do pokazu odbędzie się 2 grudnia 2017 o godzinie 14:00 ul. Staffa 3/5. Więcej informacji u instruktora prowadzącego zajęcia.

Zapraszamy!!!!

poster_loga

2. SEMINARIUM Z SHIHAN KOU TANIGAWA

3 grudnia 2017 w Warszawie ul. Staffa 3/5 (siedziba Bielańskiego klubu karate) odbędzie się seminarium z shihan KOU TANIGAWA (dwukrotny Mistrz Świata kategorii lekkiej oraz wielokrotny Mistrz Japonii).

Program seminarium:
10:00 – 12:00 – I trening
12:30 – 13:30 – obiad
14:00 – 16:30 – II trening
16:30 – 17:00 – pamiątkowe zdjęcia

Koszt seminarium 100zł (w tym posiłek / catering ).

*Można uczestniczyć w seminarium bez zapisu na listę u instruktora prowadzącego zajęcia (tj. w dniu przyjazdu  pojawiasz się na sali i opłacasz wpisowe za seminarium, jednak wtedy nie gwarantujemy obiadu, ponieważ catering zamawiany jest kilka dni wcześniej).
Osoby,  które wpiszą się na listę do 23 listopada w cenie seminarium mają zapewniony obiad.

Zapraszamy wszystkich chętnych!!!!
*tj.  młodzież i osoby dorosłe oraz dzieci startujące w zawodach (od 10 roku życia) !

seminarium