Aktualności

EGZAMIN NA STOPNIE (PASY)

Wszyscy trenujący maja możliwość zdawania egzaminów dwa razy do roku (sesja zimowa i letnia) – egzamin nie jest obowiązkowy.
Każdy zdający otrzymuje certyfikat potwierdzający zdanie egzaminu.

certyikatwko

Certyfikat honorowany jest w Polsce Europie i na Świecie (należymy do organizacji WKO, czyli World Karate Organization).

Czemu warto zdawać egzaminy?
- zdobywanie stopni jest pewnego rodzaju zachętą dla dzieci uprawiających ta sztukę walki/sport, gdyż widzą progres w tym, co robią i dążą do wymarzonego czarnego pasa.
– każdy zdający otrzymuje certyfikat, który w przypadku zmiany klubu czy sekcji (np. przeprowadzka) pozwala kontynuować od posiadanego stopnia (nie zaczynamy od początku).
– zdając egzaminy mamy możliwość uczestniczyć w zawodach sportowych (chcąc wystartować w zawodach sportowych musimy posiadać odpowiedni stopień, który określa staż treningowy i jest obrazem naszych umiejętności).Egzamin na stopnie odbędzie się 15 grudnia 2018r (sobota) AON ul. gen. Antoniego Chruściela „Montera” 103 Warszawa Rembertów (duża hala sportowa obok basenu)

Godziny egzaminu:
9:30 – 10:45 zdają wszyscy trenujący pierwszy rok.
11:30 – 13:30 zdają wszystkie kolorowe pasy trenujące drugi rok i dłużej (pomarańczowe, niebieskie, żółte, zielone itp.).
Zapisy na zajęciach najpóźniej do 13.12.2018r. ZAPRASZAMY !!!!!!!!
*Koszt egzaminu 65 zł..
**Każdy uczestnik egzaminu musi posiadać karate-gi (kimono) oraz naszywki klubowe.
*** Na egzamin przyjeżdżamy nie wcześniej niż 15-20 min przed rozpoczęciem, w ten sposób unikniemy tłoku w szatniach (przerwa między egzaminem 45 min)
****Dzieci trenujące na ochraniaczach zabierają je ze sobą na egzamin.

INFORMACJA JAK DOJECHAĆ NA DUŻĄ HALĘ SPORTOWĄ AONU-u

Adres Akademii Obrony Narodowej : AL. Gen Antoniego Chruściela „Montera” 103

Gdy stoimy „twarzą” do bramy głównej AON-u skręcamy w prawo w ul. Republikańską, następnie w lewo w ulicę Frontową, dojedziemy w ten sposób do ronda, na rondzie skręcamy w lewo w ul. Czerwonych Beretów po lewej stronie mamy Basen i dużą halę sportową AON-u.