INFORMACJE NA DZIEŃ 22.11.2020 „DZIENNIK KLUBOWY”

1. TRENINGI KARATE:
– TRENUJEMY DALEJ, zasady się nie zmieniły tj. JESTEŚMY UKS-em BIORĄCYM UDZIAŁ W RYWALIZACJI SPORTOWEJ / ZAWODY, nie mamy zakazu do wykonywania swojej działalności, także spotykamy się na zajęciach!

uks 1_resize_resize

2. EGZAMIN KARATE:
– ODBĘDZIE SIĘ ZGODNIE Z PLANEM.
Żeby uniknąć spędów / zgromadzeń przeprowadzimy go na zajęciach (każda grupa oddzielnie, bez udziału publiczności).

Egzamin odbędzie się w dniach 16-17 grudnia 2020, w zależności od sekcji (więcej informacji w poście EGZAMIN KARATE na stronie klubu
http://karate.uks-pancerni.pl/?p=19521 ).

uks 3_resize_resize

3. OBÓZ ZIMOWY – SPORTOWY:
Sytuacja w kraju zmienia się dynamicznie, nasi „mądrzy” rządzący zmienili termin ferii zimowych dla całej polski na 3-17 stycznia 2021.
Wstrzymujemy się z decyzją co z obozem zimowym do dnia 17.12.2020 (najpóźniej).
Jeśli do tego czasu sytuacja wyjaśni się i będzie można organizować obozy to ZROBIMY GO ZGODNIE Z PLANEM (tj. pierwszy tydzień ferii zimowych w nowym terminie), jeśli NIE BĘDZIE MOŻNA zwrócimy Państwu środki wpłacone na wyjazd.
Nie macie się czego bać!!
PROSIMY O CIERPLIWOŚĆ, CZEKAMY NA ROZWÓJ SYTUACJI.

uks 2_resize

4. Jeśli obóz nie odbędzie się mamy dla Państwa i dzieci alternatywę, ale to podamy w terminie 10-17.12.2020.

Bądźmy dobrej myśli!!
OSU!!!