Aktualności

BON TURYSTYCZNY vs UKS PANCERNI / wyjazd wakacyjny

FB-profil-logo

Drodzy rodzice BON TURYSTYCZNY można wykorzystać jedynie w biurach podróży oraz hotelach MY JESTEŚMY KLUBEM SPORTOWYM, więc nie mamy takiej możliwości.

Z myślą o Państwie i naszych klubowych pociechach dogadaliśmy się ośrodkiem, do którego jedziemy na obóz i część pobytu będzie można zapłacić bonem.

JAK TO ZROBIĆ!!!????

Całkowity koszt obozu to 1870pln, BON TURYSTYCZNY wynosi 500pln.

Każdy uczestnik obozu opłaca 1370pln w klubie przed wyjazdem, zgodnie z harmonogramem (I rata 870pln, II rata 500pln) resztę środków mogą Państwo zapłacić bonem.

W miesiącu czerwcu przed zakończeniem treningów (22.06.2021) tj. przed wyjazdem na obóz DOSTARCZAJĄ Państwo na zajęcia/ trenerowi WYDRUKOWANY, AKTYWOWANY BON TURYSTYCZNY Z ZAPISANYM NUMEREM TEL DO KONTAKTU (BON przypisany do osoby, która jest uczestnikiem obozu, NIE SĄSIADA ANI KOLEGI).

My/KLUB po zakwaterowaniu w ośrodku przekażemy wydrukowany bon i kontakt do Państwa tj. podany przez Państwa nr telefonu.

Pracownik ośrodka skontaktuje się z Państwem (pracownik ośrodka wpisuje numer BONU do odpowiedniego systemu, Państwo otrzymują SMS Z NUMEREM PIN, który należy przekazać pracownikowi ośrodka. W ten sposób transakcja zostanie sfinalizowana.

Nr PIN MA SWOJĄ WAŻNOŚĆ CZASOWĄ, dlatego trzeba być czujnym i odbierać telefony z ośrodka).

Mamy nadzieję ze w ten sposób pomożemy Państwu, Waszym pociechom, oraz Waszym portfelom.

  1. Oficjalna strona BONU TURYSTYCZNEGO https://bonturystyczny.polska.travel/
  2. Jak aktywować BON TURYSTYCZNY https://www.youtube.com/watch?v=CAN9aptIdok&feature=share&fbclid=IwAR2C2aJxjH2JG1LMmUyrRrr9A-Tr_U03qmnXhaVlmZbk2Uyu7QLxVB8tYLk