Aktualności

„Z ostatniej chwili” – ogłoszenia klubowe / na dzień 25.05.2020.

1.OBÓZ / KARTY OBOZOWE – ze względu na pandemie karty obozowe ulegną zmianie (oprócz tradycyjnych informacji, w nowych kartach będą informacje, pytania i zalecenia związane z epidemią koronawirusa).
W momencie kiedy kuratorium oświaty dostanie nowe wytyczne od GIS (Główny Inspektorat Sanitarny) i zredagują nowe karty, niezwłocznie poinformujemy Państwa o nowych drukach (będą na stronie klubu / DOKUMENTY, bądź rozdany je na treningach, jeśli wrócimy do treningów w czerwcu).
W dalszym ciągu czekamy na wytyczne.
*jeżeli do 17.06.2020 nie będzie jakiejkolwiek decyzji rządu klub odwołuje obóz i wpłacone przez Państwa zaliczki zostaną zwrócone (instruktorzy skontaktują się z Państwem z prośbą o numer konta)

2. „INFORMACJA OBOZOWA” – tzn. ściągawka: data, godzina, miejsce zbiórki (wyjazd, powrót), co zabrać, leki, kontakt do instruktorów itp. Umieścimy na stronie klubu, planujemy zrobić to najpóźniej do 17.06.2020.

3. WZNOWIENIE TRENINGÓW – chcielibyśmy wznowić zajęcia od czerwca, będziemy kontaktować się z Państwem około 3 dni przed rozpoczęciem zajęć. Czekamy na „zielone światło”. Mamy nadzieję ze wszystko się uda i że niedługo się spotkamy.
*może być tak ze nie będzie możliwości wznowinia zajęć w tym roku szkolnym i spotkamy się dopiero na obozie, a w najgorszym wypadku we wrześniu.

Jesteśmy dobrej myśli :-)
Do zobaczenia, serdecznie Państwa pozdrawiamy :-)

1a

b_resize

c_resize

e_resize

f_resize

2

3

4_resize

5

6

7

8_resize