Egzamin na stopnie

Wszyscy trenujący maja możliwość zdawania egzaminów dwa razy do roku (sesja zimowa i letnia) – egzamin nie jest obowiązkowy.
Każdy zdający otrzymuje certyfikat potwierdzający zdanie egzaminu.
Certyfikat honorowany jest w Polsce Europie i na Świecie ( należymy do organizacji WKO czyli World Karate Organization).

certyikat_resize

Czemu warto zdawać egzaminy?
- zdobywanie stopni jest  pewnego rodzaju zachętą dla dzieci uprawiających ta sztukę walki/sport, gdyż widzą progres w tym co robią i dążą do wymarzonego czarnego pasa.
– każdy zdający otrzymuje certyfikat, który w przypadku zmiany klubu czy sekcji (np. przeprowadzka) pozwala kontynuować od posiadanego stopnia (nie zaczynamy od początku).
– zdając egzaminy mamy możliwość uczestniczyć w zawodach sportowych (chcąc wystartować w zawodach sportowych musimy posiadać odpowiedni stopień, który określa staż treningowy i jest obrazem naszych umiejętności).

Egzamin na stopnie odbędzie się 15 czerwca 2019r (sobota) AON ul. gen. Antoniego Chruściela „Montera” 103 Warszawa Rembertów (duża hala sportowa obok basenu, więcej informacji odnośnie egzaminu, dokładny opis dojazdu znajduje się na stronie internetowej klubu www.uks-pancerni.pl).

Godziny egzaminu:
9:30 – 10:45 – zdają wszyscy trenujący pierwszy rok.
11:15 – 13:00 – zdają wszystkie kolorowe pasy trenujące drugi rok i dłużej (pomarańczowe, niebieskie, żółte, zielone itp.)
Zapisy na zajęciach najpóźniej do 13.06.2019r. ZAPRASZAMY !!!!!!!!

* Na egzamin przyjeżdżamy maksymalnie 15min przed rozpoczęciem!! Przerwa między egzaminami to 30min tj. pierwsza grupa po zakończonym egzaminie przebiera się 15min i druga grupa ma na przebranie się około 15-20min), Żeby uniknąć tłoku w szatniach proszę o punktualność.
*Dzieci zdające egzamin muszą posiadać karategę (kimono) oraz naszywki klubowe!!!

Koszt egzaminu 65 zł.