Aktualności

Egzamin na stopnie

Wszyscy trenujący maja możliwość zdawania egzaminów dwa razy do roku (sesja zimowa i letnia) – egzamin nie jest obowiązkowy.
Każdy zdający otrzymuje certyfikat potwierdzający zdanie egzaminu.
Certyfikat honorowany jest w Polsce Europie i na Świecie (należymy do organizacji WKO czyli World Karate Organization).

certyikat_resize

Czemu warto zdawać egzaminy?
– zdobywanie stopni jest  pewnego rodzaju zachętą dla dzieci uprawiających ta sztukę walki/sport, gdyż widzą progres w tym co robią i dążą do wymarzonego czarnego pasa.
– każdy zdający otrzymuje certyfikat, który w przypadku zmiany klubu czy sekcji (np. przeprowadzka) pozwala kontynuować od posiadanego stopnia (nie zaczynamy od początku).
– zdając egzaminy mamy możliwość uczestniczyć w zawodach sportowych (chcąc wystartować w zawodach sportowych musimy posiadać odpowiedni stopień, który określa staż treningowy i jest obrazem naszych umiejętności).

Egzamin na stopnie odbędzie się 15 grudnia 2019r (niedziela) na Hali Widowiskowej szkoły podstawowej nr 375 ul. Abrahama 10 w Warszawie.

FB_IMG_1576016688877

Godziny egzaminu:
9:30 – 11:00– zdają wszyscy trenujący pierwszy rok.
11:45 – 14:00 – zdają wszystkie kolorowe pasy trenujące drugi rok i dłużej (pomarańczowe, niebieskie, żółte, zielone itp.)
Zapisy na zajęciach najpóźniej do 13.12.2019r. ZAPRASZAMY !!!!!!!!

* Na egzamin przyjeżdżamy maksymalnie 15min przed rozpoczęciem!! Przerwa między egzaminami to 45min, Żeby uniknąć tłoku w szatniach proszę o punktualność.
*Dzieci zdające egzamin muszą posiadać karategę (kimono) oraz naszywki klubowe!!!

Koszt egzaminu 65 zł.