Egzamin na stopnie

Wszyscy trenujący maja możliwość zdawania egzaminów dwa razy do roku (sesja zimowa i letnia) – egzamin nie jest obowiązkowy.
Każdy zdający otrzymuje certyfikat potwierdzający zdanie egzaminu.
Certyfikat honorowany jest w Polsce Europie i na Świecie ( należymy do organizacji WKO czyli World Karate Organization).

certyikat_resize

Czemu warto zdawać egzaminy?
- zdobywanie stopni jest  pewnego rodzaju zachętą dla dzieci uprawiających ta sztukę walki/sport, gdyż widzą progres w tym co robią i dążą do wymarzonego czarnego pasa.
– każdy zdający otrzymuje certyfikat, który w przypadku zmiany klubu czy sekcji (np. przeprowadzka) pozwala kontynuować od posiadanego stopnia (nie zaczynamy od początku).
– zdając egzaminy mamy możliwość uczestniczyć w zawodach sportowych (chcąc wystartować w zawodach sportowych musimy posiadać odpowiedni stopień, który określa staż treningowy i jest obrazem naszych umiejętności).

Egzamin na stopnie odbędzie się 17 czerwca 2018r (niedziela) AON ul. gen. Antoniego Chruściela „Montera” 103 Warszawa Rembertów (duża hala sportowa obok basenu).
Godziny egzaminu:
10:00 – 11:15 –  zdaja wszyscy trenujący pierwszy rok.
11:45 – 13:15 –  zdają wszystkie kolorowe pasy trenujące drugi rok i dłużej (pomarańczowe, niebieskie, żółte, zielone itp.)
Zapisy na zajęciach najpóźniej do 15.06.2018r. ZAPRASZAMY !!!!!!!!
Koszt egzaminu 65 zł.

* Na egzamin przyjeżdżamy maksymalnie 15min przed rozpoczęciem!! Przerwa między egzaminami to 30min tj. pierwsza grupa po zakończonym egzaminie przebiera się 15min i druga grupa ma na przebranie się około 15-20min), Żeby uniknąć tłoku w szatniach proszę o punktualność.
*Dzieci zdające egzamin muszą posiadać karategę (kimono) oraz naszywki klubowe!!!