Lokalizacje

WARSZAWA PRAGA POŁUDNIE:
0-502-278-254
0-604-219-449
0-888-044-747

Przedszkole „Skarbusie” ul. Poligonowa 1
grupa 1 – piątki 14:30-15:30 – grupa pierwszoroczna

SP Nr 60 ul. Zbaraska 3
poniedziałki, środy 16:30 – 17:30 –  początkujący + dzieci trenujące 2 rok.

SP Nr 120 ul. Międzyborska 70
czwartki 17:00, piątki 16:30 – grupa początkująca
wtorki 16:30, czwartki 16:00 – grupa średnio-zaawansowana (dzieci trenujące 2-3 rok)
wtorki 15:30, czwartki 15:00 – grupa zaawansowana (dzieci trenujące 3-5 rok)
Zajęcia trwają 55min.

SP Nr 163 ul. Osiecka 28/32
wtorki, czwartki 16:45-17:45  – grupa początkująca (dzieci 6-9 lat)
poniedziałki, środy 16:45-17:45 – grupa średnio-zaawansowana (dzieci trenujące 2-3 rok)

SP Nr 246 ul. Białowieska 22
wtorki, czwartki 17:15-18:15 – grupa początkująca
wtorki, czwartki 18:30-19:30 – grupa średnio-zaawansowana (dzieci trenujące 2-3 rok)
wtorki, czwartki 19:30-20:45 – grupa zaawansowana (dzieci trenujące 3-5 rok)

SP Nr 279 ul. Cyrklowa 1
poniedziałki, środy 16:30-17:35 – dzieci trenujące 2/3 rok.
poniedziałki, środy 17:45-19:00 – grupa zaawansowana (dzieci trenujące 3-5 rok)

SP Nr 312 ul. Umińskiego 12
wtorki, czwartki 18:10-19:10 – grupa początkująca.

SP Nr 375 ul. Gen. Abrahama 10
wtorki, czwartki 13:30-13:30 – grupa początkująca

WARSZAWA REMBERTÓW:
0-660-435-222

ZS Nr 74 ul. Niepołomnicka 26
poniedziałki, środy 18:30-19:30 – grupa początkująca
wtorki, czwartki 17:30-18:30 – grupa średnio-zaawansowana
wtorki, czwartki 18:30-20:00 – grupa zaawansowana

MIEDZYLESIE-WAWER:
0-660-435-222

SP Nr 138 ul. Pożarskiego 2
poniedziałki 15:45-16:45, środy 15:00 – 16:00 – grupa początkująca
poniedziałki 16:45 – 18:00, środy 16:00-17:30 – grupa średnio-zaawansowana
Wieliszew:
0-514-619-540

SP im. Tadeusza Kościuszki ul. Modlińska 60
poniedziałki, środy 15:00-16:00 – grupa początkująca
poniedziałki, środy 16:15-17:15 – grupa średnio-zaawansowana

Skrzeszew:
0-514-619-540

SP im Kornela Makuszyńskiego ul. Szkolna 10
czwartki 16:00-17:00 – grupa początkująca

Zegrze Północne:
0-514-619-540

SP im. Wojska Polskiego ul. Oficerska 3
wtorki, piątki 16:00-16:55 – grupa początkująca

Zegrze Południowe:

Gminny Ośrodek Kultury Dom Kultury oś. Wojskowe 13 
piątki 17:30-18:30 – grupa początkująca

Kąty Węgierskie:
0-514-619-540

Gminny Ośrodek Kultury ul. Kościelna 22
środy 18:00-19:00, soboty 12:00-13:00 – początkujący + dzieci trenujące 2 rok.